Week program

Понеделник - 19.4.2021 г.

05:54           Каньонът на водопадите (Природен маршрут)

06:00           Райчо Николов (Култура и история)

06:30           Забравените гори, 1 част (Екология)

07:00           Забравените гори, 2 част (Екология)

07:18           Забравените гори, 3 част (Екология)

07:40           Забравените гори, 4 част (Екология)

08:00           По пътеките на Пирин, 1 част (Планински маршрути)

08:19           По пътеките на Пирин, 2 част (Планински маршрути)

08:35           Ивановски скални църкви и манастири (Места на вярата)

09:00           По пътеките на Пирин, 3 част (Планински маршрути)

09:24           По пътеките на Пирин, 4 част (Планински маршрути)

09:42           Телешоп (Телепазарен прозорец)

09:58           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 4 част (За семейството)

10:16           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 5 част (За семейството)

10:30           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 6 част (За семейството)

11:04           Крепост Меджиди табия - Силистра (Места на паметта)

11:31           Зелена магия, 1 част (Екология)

11:50           Зелена магия, 2 част (Екология)

12:06           Цветове капани (Избрано от старите ленти)

12:34           Живот под броня (Избрано от старите ленти)

12:50           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:06           Никополис ад Иструм, 1 част (Култура и история)

13:25           Каньонът на водопадите (Природен маршрут)

13:33           Никополис ад Иструм, 2 част (Култура и история)

14:00           Курбан под дъба, 1 част (Български традиции)

14:17           Курбан под дъба, 2 част (Български традиции)

14:38           Храм Свети Георги Победоносец - село Кутловица  (Места на вярата)

14:59           Хисаря - Чудотворната вода, 1 част (Градски маршрути)

15:29           Хисаря - Чудотворната вода, 2 част (Градски маршрути)

15:53           Ивановски скални църкви и манастири (Места на вярата)

16:03           Крепост Меджиди табия - Силистра (Места на паметта)

16:27           Магията на долината на Панега (Природни маршрути)

16:52           Каньонът на водопадите (Природен маршрут)

17:00           Райчо Николов (Култура и история)

17:16           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:36           Храм Свети Георги Победоносец - село Кутловица  (Места на вярата)

18:00           Риболов на любими места (Риболов)

18:24           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 1 част (Арт и занаяти)

18:42           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 2 част (Арт и занаяти)

19:00           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 1 част (Арт и занаяти)

19:19           Ивановски скални църкви и манастири (Места на вярата)

19:25           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 2 част (Арт и занаяти)

19:45           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:00           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 1 част (Природни маршрути)

20:15           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 2 част (Природни маршрути)

20:28           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 1 част (Български традиции)

20:47           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 2 част (Български традиции)

21:00           Сандански - вдъхновение от слънцето (Градски маршрути)

21:25           Да се изгубиш в Капана, 1 част (Градски маршрути)

21:44           Да се изгубиш в Капана, 2 част (Градски маршрути)

22:00           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 4 част (За семейството)

22:21           Крепост Меджиди табия - Силистра (Места на паметта)

22:30           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 5 част (За семейството)

23:00           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 6 част (За семейството)

23:19           Забравените гори, 1 част (Екология)

23:32           Забравените гори, 2 част (Екология)

23:52           Каньонът на водопадите (Природен маршрут)

00:00           Забравените гори, 3 част (Екология)

00:30           Забравените гори, 4 част (Екология)

01:09           Храм Свети Георги Победоносец - село Кутловица  (Места на вярата)

Вторник - 20.4.2021 г.

05:56           Природен парк Русенски Лом (Природен маршрут)

06:00           Цветове капани (Избрано от старите ленти)

06:28           Рецепти от Северозапада, 1 част (Кухня и бит)

07:00           Рецепти от Северозапада, 2 част (Кухня и бит)

07:16           Басарбовски скален манастир (Места на вярата)

07:22           Рецепти от Северозапада, 3 част (Кухня и бит)

07:48           Из природата на Северозапада - поречието на Лом и горите (Природни маршрути)

08:00           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 1 част (Български традиции)

08:20           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 2 част (Български традиции)

08:39           Устие на река Велека (Забележителности)

09:00           Дълбок дол, 1 част (На село в България)

09:25           Дълбок дол, 2 част (На село в България)

09:43           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Да се изгубиш в Капана, 1 част (Градски маршрути)

10:17           Да се изгубиш в Капана, 2 част (Градски маршрути)

10:33           Магията на долината на Панега (Природни маршрути)

11:03           Дановото училище - Перущица (Места на паметта)

11:30           По пътеките на Пирин, 1 част (Планински маршрути)

11:48           По пътеките на Пирин, 2 част (Планински маршрути)

12:02           По пътеките на Пирин, 3 част (Планински маршрути)

12:30           По пътеките на Пирин, 4 част (Планински маршрути)

12:45           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:00           Бесовете на агата, 1 част (Култура и история)

13:22           Природен парк Русенски Лом (Природен маршрут)

13:28           Бесовете на агата, 2 част (Култура и история)

13:55           Бесовете на агата, 3 част (Култура и история)

14:13           Бесовете на агата, 4 част (Култура и история)

14:33           Басарбовски скален манастир (Места на вярата)

15:00           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 4 част (За семейството)

15:28           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 5 част (За семейството)

15:48           Устие на река Велека (Забележителности)

16:01           Дановото училище - Перущица (Места на паметта)

16:30           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 6 част (За семейството)

16:53           Природен парк Русенски Лом (Природен маршрут)

17:00           Цветове капани (Избрано от старите ленти)

17:16           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:35           Басарбовски скален манастир (Места на вярата)

18:00           Сандански - вдъхновение от слънцето (Градски маршрути)

18:30           Зелена магия, 1 част (Екология)

18:47           Зелена магия, 2 част (Екология)

19:03           Дълбок дол, 1 част (На село в България)

19:24           Устие на река Велека (Забележителности)

19:30           Дълбок дол, 2 част (На село в България)

19:47           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:02           Рецепти от Северозапада, 1 част (Кухня и бит)

20:20           Рецепти от Северозапада, 2 част (Кухня и бит)

20:32           Рецепти от Северозапада, 3 част (Кухня и бит)

20:48           Из природата на Северозапада - поречието на Лом и горите (Природни маршрути)

21:00           Бесовете на агата, 1 част (Култура и история)

21:26           Бесовете на агата, 2 част (Култура и история)

21:44           Бесовете на агата, 3 част (Култура и история)

22:00           Бесовете на агата, 4 част (Култура и история)

22:24           Дановото училище - Перущица (Места на паметта)

22:30           Риболов на любими места (Риболов)

22:55           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 1 част (Природни маршрути)

23:17           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 2 част (Природни маршрути)

23:30           Хисаря - Чудотворната вода, 1 част (Градски маршрути)

23:53           Природен парк Русенски Лом (Природен маршрут)

00:00           Хисаря - Чудотворната вода, 2 част (Градски маршрути)

00:26           Магията на долината на Панега (Природни маршрути)

01:06           Басарбовски скален манастир (Места на вярата)

Сряда - 21.4.2021 г.

05:55           Айдемирски манастир (Места на вярата)

06:00           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 4 част (За семейството)

06:30           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 5 част (За семейството)

07:00           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 6 част (За семейството)

07:17           Рибарска област Високи Западни Родопи (Природен маршрут)

07:23           Никополис ад Иструм, 1 част (Култура и история)

07:46           Никополис ад Иструм, 2 част (Култура и история)

08:00           Да се изгубиш в Капана, 1 част (Градски маршрути)

08:23           Да се изгубиш в Капана, 2 част (Градски маршрути)

08:43           Водопади Докузак в Странджа (Природен маршрут)

09:00           Курбан под дъба, 1 част (Български традиции)

09:25           Курбан под дъба, 2 част (Български традиции)

09:43           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Хисаря - Чудотворната вода, 1 част (Градски маршрути)

10:17           Хисаря - Чудотворната вода, 2 част (Градски маршрути)

10:33           Риболов на любими места (Риболов)

10:59           Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)

11:24           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 1 част (Български традиции)

11:42           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 2 част (Български традиции)

12:00           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 1 част (Арт и занаяти)

12:30           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 2 част (Арт и занаяти)

12:46           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:01           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 1 част (Арт и занаяти)

13:21           Айдемирски манастир (Места на вярата)

13:30           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 2 част (Арт и занаяти)

14:00           Забравените гори, 1 част (Екология)

14:15           Забравените гори, 2 част (Екология)

14:32           Рибарска област Високи Западни Родопи (Природен маршрут)

14:58           Забравените гори, 3 част (Екология)

15:31           Забравените гори, 4 част (Екология)

15:55           Водопади Докузак в Странджа (Природен маршрут)

16:04           Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)

16:30           Сандански - вдъхновение от слънцето (Градски маршрути)

16:53           Айдемирски манастир (Места на вярата)

17:00           Живот под броня (Избрано от старите ленти)

17:17           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:36           Рибарска област Високи Западни Родопи (Природен маршрут)

18:00           Райчо Николов (Култура и история)

18:27           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 1 част (Български традиции)

18:47           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 2 част (Български традиции)

19:00           Магията на долината на Панега (Природни маршрути)

19:22           Водопади Докузак в Странджа (Природен маршрут)

19:27           Райчо Николов (Култура и история)

19:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:00           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 1 част (Арт и занаяти)

20:17           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 2 част (Арт и занаяти)

20:30           Зелена магия, 1 част (Екология)

20:47           Зелена магия, 2 част (Екология)

21:03           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 1 част (Култура и история)

21:30           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 2 част (Култура и история)

21:51           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 3 част (Култура и история)

22:08           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 4 част (Култура и история)

22:32           Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)

22:40           По пътеките на Пирин, 1 част (Планински маршрути)

23:00           По пътеките на Пирин, 2 част (Планински маршрути)

23:18           По пътеките на Пирин, 3 част (Планински маршрути)

23:30           По пътеките на Пирин, 4 част (Планински маршрути)

23:52           Айдемирски манастир (Места на вярата)

00:00           Никополис ад Иструм, 1 част (Култура и история)

00:26           Никополис ад Иструм, 2 част (Култура и история)

01:02           Рибарска област Високи Западни Родопи (Природен маршрут)

Четвъртък - 22.4.2021 г.

05:57           Храм Свети Георги Победоносец - село Кутловица  (Места на вярата)

06:00           Живот под броня (Избрано от старите ленти)

06:26           Бесовете на агата, 1 част (Култура и история)

07:00           Бесовете на агата, 2 част (Култура и история)

07:20           Ивановски скални църкви и манастири (Места на вярата)

07:27           Бесовете на агата, 3 част (Култура и история)

07:44           Бесовете на агата, 4 част (Култура и история)

08:00           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 1 част (Арт и занаяти)

08:16           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 2 част (Арт и занаяти)

08:32           Крепост Меджиди табия - Силистра (Места на паметта)

09:00           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 1 част (Арт и занаяти)

09:23           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 2 част (Арт и занаяти)

09:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 4 част (За семейството)

10:18           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 5 част (За семейството)

10:32           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 6 част (За семейството)

10:58           Каньонът на водопадите (Природен маршрут)

11:24           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 1 част (Природни маршрути)

11:47           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 2 част (Природни маршрути)

12:00           Цветове капани (Избрано от старите ленти)

12:28           Живот под броня (Избрано от старите ленти)

12:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:00           Хисаря - Чудотворната вода, 1 част (Градски маршрути)

13:25           Храм Свети Георги Победоносец - село Кутловица  (Места на вярата)

13:30           Хисаря - Чудотворната вода, 2 част (Градски маршрути)

14:00           Рецепти от Северозапада, 1 част (Кухня и бит)

14:16           Рецепти от Северозапада, 2 част (Кухня и бит)

14:33           Ивановски скални църкви и манастири (Места на вярата)

15:00           Рецепти от Северозапада, 3 част (Кухня и бит)

15:30           Из природата на Северозапада - поречието на Лом и горите (Природни маршрути)

15:51           Крепост Меджиди табия - Силистра (Места на паметта)

16:04           Каньонът на водопадите (Природен маршрут)

16:28           Да се изгубиш в Капана, 1 част (Градски маршрути)

16:50           Храм Свети Георги Победоносец - село Кутловица  (Места на вярата)

16:55           Да се изгубиш в Капана, 2 част (Градски маршрути)

17:16           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:35           Ивановски скални църкви и манастири (Места на вярата)

18:00           Цветове капани (Избрано от старите ленти)

18:26           Зелена магия, 1 част (Екология)

18:45           Зелена магия, 2 част (Екология)

19:00           Курбан под дъба, 1 част (Български традиции)

19:20           Крепост Меджиди табия - Силистра (Места на паметта)

19:28           Курбан под дъба, 2 част (Български традиции)

19:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:00           Да се изгубиш в Капана, 1 част (Градски маршрути)

20:19           Да се изгубиш в Капана, 2 част (Градски маршрути)

20:35           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 1 част (Арт и занаяти)

20:48           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 2 част (Арт и занаяти)

21:00           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 4 част (За семейството)

21:30           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 5 част (За семейството)

21:46           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 6 част (За семейството)

22:00           Дълбок дол, 1 част (На село в България)

22:22           Каньонът на водопадите (Природен маршрут)

22:30           Дълбок дол, 2 част (На село в България)

22:56           Бесовете на агата, 1 част (Култура и история)

23:18           Бесовете на агата, 2 част (Култура и история)

23:35           Бесовете на агата, 3 част (Култура и история)

00:00           Бесовете на агата, 4 част (Култура и история)

00:30           Цветове капани (Избрано от старите ленти)

01:05           Ивановски скални църкви и манастири (Места на вярата)

Петък - 23.4.2021 г.

05:56           Басарбовски скален манастир (Места на вярата)

06:00           Забравените гори, 1 част (Екология)

06:29           Забравените гори, 2 част (Екология)

07:00           Забравените гори, 3 част (Екология)

07:25           Устие на река Велека (Забележителности)

07:31           Забравените гори, 4 част (Екология)

07:53           Сандански - вдъхновение от слънцето (Градски маршрути)

08:06           Дълбок дол, 1 част (На село в България)

08:25           Дълбок дол, 2 част (На село в България)

08:44           Дановото училище - Перущица (Места на паметта)

09:00           Магията на долината на Панега (Природни маршрути)

09:30           Живот под броня (Избрано от старите ленти)

09:43           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 1 част (Култура и история)

10:20           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 2 част (Култура и история)

10:38           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 3 част (Култура и история)

11:11           Природен парк Русенски Лом (Природен маршрут)

11:30           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 4 част (Култура и история)

11:51           Зелена магия, 1 част (Екология)

12:05           Зелена магия, 2 част (Екология)

12:36           Райчо Николов (Култура и история)

12:50           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:05           Дълбок дол, 1 част (На село в България)

13:24           Басарбовски скален манастир (Места на вярата)

13:30           Дълбок дол, 2 част (На село в България)

14:00           Бесовете на агата, 1 част (Култура и история)

14:20           Бесовете на агата, 2 част (Култура и история)

14:43           Устие на река Велека (Забележителности)

15:10           Бесовете на агата, 3 част (Култура и история)

15:37           Бесовете на агата, 4 част (Култура и история)

15:59           Дановото училище - Перущица (Места на паметта)

16:08           Природен парк Русенски Лом (Природен маршрут)

16:30           Курбан под дъба, 1 част (Български традиции)

16:53           Басарбовски скален манастир (Места на вярата)

17:00           Курбан под дъба, 2 част (Български традиции)

17:21           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:42           Устие на река Велека (Забележителности)

18:05           Живот под броня (Избрано от старите ленти)

18:30           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 1 част (Арт и занаяти)

18:49           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 2 част (Арт и занаяти)

19:00           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 1 част (Природни маршрути)

19:19           Дановото училище - Перущица (Места на паметта)

19:25           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 2 част (Природни маршрути)

19:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:00           Дълбок дол, 1 част (На село в България)

20:20           Дълбок дол, 2 част (На село в България)

20:35           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 1 част (Български традиции)

20:50           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 2 част (Български традиции)

21:03           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 1 част (Арт и занаяти)

21:27           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 2 част (Арт и занаяти)

21:41           Сандански - вдъхновение от слънцето (Градски маршрути)

21:55           Никополис ад Иструм, 1 част (Култура и история)

22:17           Природен парк Русенски Лом (Природен маршрут)

22:25           Никополис ад Иструм, 2 част (Култура и история)

23:00           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 1 част (Култура и история)

23:17           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 2 част (Култура и история)

23:36           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 3 част (Култура и история)

23:59           Басарбовски скален манастир (Места на вярата)

00:05           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 4 част (Култура и история)

00:30           Риболов на любими места (Риболов)

01:04           Устие на река Велека (Забележителности)

Събота - 24.4.2021 г.

05:57           Водопади Докузак в Странджа (Природен маршрут)

06:00           Риболов на любими места (Риболов)

06:26           Хисаря - Чудотворната вода, 1 част (Градски маршрути)

06:55           Хисаря - Чудотворната вода, 2 част (Градски маршрути)

07:14           Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)

07:21           Да се изгубиш в Капана, 1 част (Градски маршрути)

07:39           Да се изгубиш в Капана, 2 част (Градски маршрути)

07:55           По пътеките на Пирин, 1 част (Планински маршрути)

08:12           По пътеките на Пирин, 2 част (Планински маршрути)

08:29           Айдемирски манастир (Места на вярата)

09:00           По пътеките на Пирин, 3 част (Планински маршрути)

09:25           По пътеките на Пирин, 4 част (Планински маршрути)

09:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Курбан под дъба, 1 част (Български традиции)

10:17           Курбан под дъба, 2 част (Български традиции)

10:31           Райчо Николов (Култура и история)

10:53           Рибарска област Високи Западни Родопи (Природен маршрут)

11:25           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 1 част (Арт и занаяти)

11:46           Песента на цветовете - Владимир Димитров-Майстора, 2 част (Арт и занаяти)

12:00           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 1 част (Арт и занаяти)

12:28           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 2 част (Арт и занаяти)

12:45           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:00           Забравените гори, 1 част (Екология)

13:25           Водопади Докузак в Странджа (Природен маршрут)

13:30           Забравените гори, 2 част (Екология)

14:00           Забравените гори, 3 част (Екология)

14:22           Забравените гори, 4 част (Екология)

14:45           Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)

15:09           Хисаря - Чудотворната вода, 1 част (Градски маршрути)

15:34           Хисаря - Чудотворната вода, 2 част (Градски маршрути)

15:54           Айдемирски манастир (Места на вярата)

16:03           Рибарска област Високи Западни Родопи (Природен маршрут)

16:25           Никополис ад Иструм, 1 част (Култура и история)

16:54           Водопади Докузак в Странджа (Природен маршрут)

17:00           Никополис ад Иструм, 2 част (Култура и история)

17:19           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:37           Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)

18:00           Сандански - вдъхновение от слънцето (Градски маршрути)

18:25           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 1 част (Български традиции)

18:47           Долнораковско масло или да отгледаш чесън, 2 част (Български традиции)

19:00           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 1 част (Арт и занаяти)

19:19           Айдемирски манастир (Места на вярата)

19:26           Михаил Саздов - да уловиш красотата, 2 част (Арт и занаяти)

19:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:00           По пътеките на Пирин, 1 част (Планински маршрути)

20:16           По пътеките на Пирин, 2 част (Планински маршрути)

20:29           По пътеките на Пирин, 3 част (Планински маршрути)

20:47           По пътеките на Пирин, 4 част (Планински маршрути)

21:00           Магията на долината на Панега (Природни маршрути)

21:27           Курбан под дъба, 1 част (Български традиции)

21:45           Курбан под дъба, 2 част (Български традиции)

22:00           Хисаря - Чудотворната вода, 1 част (Градски маршрути)

22:23           Рибарска област Високи Западни Родопи (Природен маршрут)

22:30           Хисаря - Чудотворната вода, 2 част (Градски маршрути)

23:00           Рецепти от Северозапада, 1 част (Кухня и бит)

23:20           Рецепти от Северозапада, 2 част (Кухня и бит)

23:33           Рецепти от Северозапада, 3 част (Кухня и бит)

23:54           Водопади Докузак в Странджа (Природен маршрут)

00:00           Из природата на Северозапада - поречието на Лом и горите (Природни маршрути)

00:25           Сандански - вдъхновение от слънцето (Градски маршрути)

01:03           Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)

Неделя - 25.4.2021 г.

05:56           Ивановски скални църкви и манастири (Места на вярата)

06:00           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 4 част (За семейството)

06:32           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 5 част (За семейството)

06:59           Фестивал Сребърна Янтра 2019, 6 част (За семейството)

07:21           Крепост Меджиди табия - Силистра (Места на паметта)

07:30           Рецепти от Северозапада, 1 част (Кухня и бит)

07:47           Рецепти от Северозапада, 2 част (Кухня и бит)

08:00           Рецепти от Северозапада, 3 част (Кухня и бит)

08:20           Из природата на Северозапада - поречието на Лом и горите (Природни маршрути)

08:36           Каньонът на водопадите (Природен маршрут)

09:00           Никополис ад Иструм, 1 част (Култура и история)

09:30           Никополис ад Иструм, 2 част (Култура и история)

09:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Дълбок дол, 1 част (На село в България)

10:19           Дълбок дол, 2 част (На село в България)

10:34           Магията на долината на Панега (Природни маршрути)

11:05           Храм Свети Георги Победоносец - село Кутловица  (Места на вярата)

11:30           Зелена магия, 1 част (Екология)

11:49           Зелена магия, 2 част (Екология)

12:05           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 1 част (Природни маршрути)

12:30           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 2 част (Природни маршрути)

12:45           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:00           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 1 част (Култура и история)

13:21           Ивановски скални църкви и манастири (Места на вярата)

13:28           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 2 част (Култура и история)

14:00           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 3 част (Култура и история)

14:20           Симеон - великият между царете. Превъзходството на българското оръжие, 4 част (Култура и история)

14:43           Крепост Меджиди табия - Силистра (Места на паметта)

15:05           Рецепти от Северозапада, 1 част (Кухня и бит)

15:34           Рецепти от Северозапада, 2 част (Кухня и бит)

15:52           Каньонът на водопадите (Природен маршрут)

16:03           Храм Свети Георги Победоносец - село Кутловица  (Места на вярата)

16:30           Рецепти от Северозапада, 3 част (Кухня и бит)

16:52           Ивановски скални църкви и манастири (Места на вярата)

17:00           Из природата на Северозапада - поречието на Лом и горите (Природни маршрути)

17:16           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:36           Крепост Меджиди табия - Силистра (Места на паметта)

18:00           По пътеките на Пирин, 1 част (Планински маршрути)

18:25           По пътеките на Пирин, 2 част (Планински маршрути)

18:48           По пътеките на Пирин, 3 част (Планински маршрути)

19:00           По пътеките на Пирин, 4 част (Планински маршрути)

19:18           Каньонът на водопадите (Природен маршрут)

19:26           Цветове капани (Избрано от старите ленти)

19:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:00           Да се изгубиш в Капана, 1 част (Градски маршрути)

20:19           Да се изгубиш в Капана, 2 част (Градски маршрути)

20:35           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 1 част (Природни маршрути)

20:54           Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна, 2 част (Природни маршрути)

21:07           Риболов на любими места (Риболов)

21:30           Бесовете на агата, 1 част (Култура и история)

21:49           Бесовете на агата, 2 част (Култура и история)

22:07           Бесовете на агата, 3 част (Култура и история)

22:30           Бесовете на агата, 4 част (Култура и история)

23:00           Живот под броня (Избрано от старите ленти)

23:18           Забравените гори, 1 част (Екология)

23:31           Забравените гори, 2 част (Екология)

23:53           Ивановски скални църкви и манастири (Места на вярата)

00:00           Забравените гори, 3 част (Екология)

00:30           Забравените гори, 4 част (Екология)

01:09           Крепост Меджиди табия - Силистра (Места на паметта)