Week program

Понеделник - 10.5.2021 г.

05:56           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

06:00           Душата на средновековния воин, част 1 (Пътуване из България)

06:32           Душата на средновековния воин, част 2 (Пътуване из България)

07:00           Душата на средновековния воин, част 3 (Пътуване из България)

07:21           Фотински водопади в Родопите (Природен маршрут)

07:30           Душата на средновековния воин, част 4 (Пътуване из България)

07:49           Щастливите камъни, 1 част (Планински маршрути)

08:02           Щастливите камъни, 2 част (Планински маршрути)

08:21           Щастливите камъни, 3 част (Планински маршрути)

08:40           Църква-костница Света Неделя - Батак (Места на вярата)

09:00           Щастливите камъни, 4 част (Планински маршрути)

09:25           Щастливите камъни, 5 част (Планински маршрути)

09:43           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Очи към небето - НАО Рожен, 1 част (Познание)

10:21           Очи към небето - НАО Рожен, 2 част (Познание)

10:38           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

11:09           Стара Загора (Български посоки)

11:35           Хубаво село имаме, 1 част (Кухня и бит)

11:50           Хубаво село имаме, 2 част (Кухня и бит)

12:05           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

12:35           Кралицата на София (Градски маршрути)

12:50           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:06           Биоразнообразието на Беласица, 1 част (Екология)

13:27           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

13:34           Биоразнообразието на Беласица, 2 част (Екология)

14:00           От нишката до чергата, 1 част (Арт и занаяти)

14:18           От нишката до чергата, 2 част (Арт и занаяти)

14:38           Фотински водопади в Родопите (Природен маршрут)

15:00           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 1 част (Познание)

15:30           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 2 част (Познание)

15:52           Църква-костница Света Неделя - Батак (Места на вярата)

16:04           Стара Загора (Български посоки)

16:30           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

16:53           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

17:00           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

17:17           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:36           Фотински водопади в Родопите (Природен маршрут)

18:00           Ние, пълзящите! (Избрано от старите ленти)

18:27           С вкуса на Златна Добруджа, 1 част (Кухня и бит)

18:47           С вкуса на Златна Добруджа, 2 част (Кухня и бит)

19:00           Риболов на платерина в Керамоти, 1 част (Риболов)

19:23           Църква-костница Света Неделя - Батак (Места на вярата)

19:30           Риболов на платерина в Керамоти, 2 част (Риболов)

19:50           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:05           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

20:20           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

20:32           Всички светии и няколко дявола, 1 част (Познание)

20:49           Всички светии и няколко дявола, 2 част (Познание)

21:00           Биологични феномени (Избрано от старите ленти)

21:27           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

21:44           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

22:00           Очи към небето - НАО Рожен, 1 част (Познание)

22:25           Стара Загора (Български посоки)

22:30           Очи към небето - НАО Рожен, 2 част (Познание)

23:00           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

23:27           Душата на средновековния воин, част 1 (Пътуване из България)

23:44           Душата на средновековния воин, част 2 (Пътуване из България)

00:05           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

00:11           Душата на средновековния воин, част 3 (Пътуване из България)

00:35           Душата на средновековния воин, част 4 (Пътуване из България)

01:10           Фотински водопади в Родопите (Природен маршрут)

Вторник - 11.5.2021 г.

05:55           Природен парк Сините камъни и Карандила (Природен маршрут)

06:00           Таралеж (Избрано от старите ленти)

06:30           Живото съкровище на Леново, 1 част (На село в България)

07:00           Живото съкровище на Леново, 2 част (На село в България)

07:20           Копривщица (Български посоки)

07:26           Живото съкровище на Леново, 3 част (На село в България)

07:44           Живото съкровище на Леново, 4 част (На село в България)

08:00           Всички светии и няколко дявола, 1 част (Познание)

08:17           Всички светии и няколко дявола, 2 част (Познание)

08:32           Еменски каньон в Предбалкана (Природен маршрут)

09:00           Потопът в Черно море, 1 част (Крайбрежни истории)

09:26           Потопът в Черно море, 2 част (Крайбрежни истории)

09:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

10:18           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

10:34           Щастливите камъни, 1 част (Планински маршрути)

11:00           Храм Света Троица - Алфатар (Места на вярата)

11:26           Щастливите камъни, 2 част (Планински маршрути)

11:45           Щастливите камъни, 3 част (Планински маршрути)

12:00           Щастливите камъни, 4 част (Планински маршрути)

12:30           Щастливите камъни, 5 част (Планински маршрути)

12:49           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:05           Автохтонни напеви, част 1 (На село в България)

13:24           Природен парк Сините камъни и Карандила (Природен маршрут)

13:32           Автохтонни напеви, част 2 (На село в България)

14:00           Автохтонни напеви, част 3 (На село в България)

14:18           Автохтонни напеви, част 4 (На село в България)

14:41           Копривщица (Български посоки)

15:05           Очи към небето - НАО Рожен, 1 част (Познание)

15:35           Очи към небето - НАО Рожен, 2 част (Познание)

15:59           Еменски каньон в Предбалкана (Природен маршрут)

16:13           Храм Света Троица - Алфатар (Места на вярата)

16:35           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

17:00           Кралицата на София (Градски маршрути)

17:17           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:36           Копривщица (Български посоки)

18:00           Биологични феномени (Избрано от старите ленти)

18:25           Хубаво село имаме, 1 част (Кухня и бит)

18:44           Хубаво село имаме, 2 част (Кухня и бит)

19:00           Потопът в Черно море, 1 част (Крайбрежни истории)

19:26           Потопът в Черно море, 2 част (Крайбрежни истории)

19:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:00           Живото съкровище на Леново, 1 част (На село в България)

20:19           Живото съкровище на Леново, 2 част (На село в България)

20:36           Живото съкровище на Леново, 3 част (На село в България)

20:59           Живото съкровище на Леново, 4 част (На село в България)

21:15           Автохтонни напеви, част 1 (На село в България)

21:33           Автохтонни напеви, част 2 (На село в България)

21:53           Автохтонни напеви, част 3 (На село в България)

22:10           Автохтонни напеви, част 4 (На село в България)

22:30           Храм Света Троица - Алфатар (Места на вярата)

22:35           Ние, пълзящите! (Избрано от старите ленти)

23:00           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

23:18           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

23:31           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 1 част (Познание)

23:52           Природен парк Сините камъни и Карандила (Природен маршрут)

00:00           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 2 част (Познание)

00:30           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

01:05           Копривщица (Български посоки)

Сряда - 12.5.2021 г.

05:56           Томбул джамия - Шумен (Места на вярата)

06:00           Очи към небето - НАО Рожен, 1 част (Познание)

06:32           Очи към небето - НАО Рожен, 2 част (Познание)

07:00           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

07:22           Тетевенска екопътека и водопад Скока (Природен маршрут)

07:26           Биоразнообразието на Беласица, 1 част (Екология)

07:46           Биоразнообразието на Беласица, 2 част (Екология)

08:04           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

08:22           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

08:41           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

09:05           От нишката до чергата, 1 част (Арт и занаяти)

09:30           От нишката до чергата, 2 част (Арт и занаяти)

09:48           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:05           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 1 част (Познание)

10:22           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 2 част (Познание)

10:39           Ние, пълзящите! (Избрано от старите ленти)

11:05           Велико Търново (Български посоки)

11:30           Всички светии и няколко дявола, 1 част (Познание)

11:49           Всички светии и няколко дявола, 2 част (Познание)

12:00           С вкуса на Златна Добруджа, 1 част (Кухня и бит)

12:25           С вкуса на Златна Добруджа, 2 част (Кухня и бит)

12:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:00           Риболов на платерина в Керамоти, 1 част (Риболов)

13:24           Томбул джамия - Шумен (Места на вярата)

13:30           Риболов на платерина в Керамоти, 2 част (Риболов)

13:55           Душата на средновековния воин, част 1 (Пътуване из България)

14:13           Душата на средновековния воин, част 2 (Пътуване из България)

14:33           Тетевенска екопътека и водопад Скока (Природен маршрут)

15:00           Душата на средновековния воин, част 3 (Пътуване из България)

15:30           Душата на средновековния воин, част 4 (Пътуване из България)

15:52           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

16:03           Велико Търново (Български посоки)

16:30           Биологични феномени (Избрано от старите ленти)

16:54           Томбул джамия - Шумен (Места на вярата)

17:00           Таралеж (Избрано от старите ленти)

17:15           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:33           Тетевенска екопътека и водопад Скока (Природен маршрут)

18:00           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

18:27           Всички светии и няколко дявола, 1 част (Познание)

18:48           Всички светии и няколко дявола, 2 част (Познание)

19:00           Ние, пълзящите! (Избрано от старите ленти)

19:23           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

19:30           Кралицата на София (Градски маршрути)

19:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:00           Риболов на платерина в Керамоти, 1 част (Риболов)

20:20           Риболов на платерина в Керамоти, 2 част (Риболов)

20:34           Хубаво село имаме, 1 част (Кухня и бит)

20:50           Хубаво село имаме, 2 част (Кухня и бит)

21:07           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 1 част (Култура и история)

21:30           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 2 част (Култура и история)

21:49           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 3 част (Култура и история)

22:07           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 4 част (Култура и история)

22:28           Велико Търново (Български посоки)

22:35           Щастливите камъни, 1 част (Планински маршрути)

23:00           Щастливите камъни, 2 част (Планински маршрути)

23:20           Щастливите камъни, 3 част (Планински маршрути)

23:35           Щастливите камъни, 4 част (Планински маршрути)

23:55           Томбул джамия - Шумен (Места на вярата)

00:00           Щастливите камъни, 5 част (Планински маршрути)

00:30           Таралеж (Избрано от старите ленти)

01:00           Тетевенска екопътека и водопад Скока (Природен маршрут)

Четвъртък - 13.5.2021 г.

05:55           Църква-костница Света Неделя - Батак (Места на вярата)

06:00           Ние, пълзящите! (Избрано от старите ленти)

06:30           Автохтонни напеви, част 1 (На село в България)

07:00           Автохтонни напеви, част 2 (На село в България)

07:23           Стара Загора (Български посоки)

07:30           Автохтонни напеви, част 3 (На село в България)

07:48           Автохтонни напеви, част 4 (На село в България)

08:05           С вкуса на Златна Добруджа, 1 част (Кухня и бит)

08:20           С вкуса на Златна Добруджа, 2 част (Кухня и бит)

08:36           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

09:00           Риболов на платерина в Керамоти, 1 част (Риболов)

09:30           Риболов на платерина в Керамоти, 2 част (Риболов)

09:49           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:05           Очи към небето - НАО Рожен, 1 част (Познание)

10:25           Очи към небето - НАО Рожен, 2 част (Познание)

10:43           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

11:10           Фотински водопади в Родопите (Природен маршрут)

11:30           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

11:49           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

12:02           От нишката до чергата, 1 част (Арт и занаяти)

12:30           От нишката до чергата, 2 част (Арт и занаяти)

12:49           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:04           Биоразнообразието на Беласица, 1 част (Екология)

13:27           Църква-костница Света Неделя - Батак (Места на вярата)

13:34           Биоразнообразието на Беласица, 2 част (Екология)

14:00           Живото съкровище на Леново, 1 част (На село в България)

14:18           Живото съкровище на Леново, 2 част (На село в България)

14:39           Стара Загора (Български посоки)

14:59           Живото съкровище на Леново, 3 част (На село в България)

15:30           Живото съкровище на Леново, 4 част (На село в България)

15:52           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

16:03           Фотински водопади в Родопите (Природен маршрут)

16:30           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

16:52           Църква-костница Света Неделя - Батак (Места на вярата)

17:00           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

17:22           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:41           Стара Загора (Български посоки)

18:00           Кралицата на София (Градски маршрути)

18:25           Хубаво село имаме, 1 част (Кухня и бит)

18:48           Хубаво село имаме, 2 част (Кухня и бит)

19:04           От нишката до чергата, 1 част (Арт и занаяти)

19:26           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

19:31           От нишката до чергата, 2 част (Арт и занаяти)

19:47           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:02           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

20:22           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

20:38           С вкуса на Златна Добруджа, 1 част (Кухня и бит)

20:52           С вкуса на Златна Добруджа, 2 част (Кухня и бит)

21:05           Очи към небето - НАО Рожен, 1 част (Познание)

21:27           Очи към небето - НАО Рожен, 2 част (Познание)

21:46           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

22:05           Потопът в Черно море, 1 част (Крайбрежни истории)

22:27           Фотински водопади в Родопите (Природен маршрут)

22:35           Потопът в Черно море, 2 част (Крайбрежни истории)

23:00           Автохтонни напеви, част 1 (На село в България)

23:20           Автохтонни напеви, част 2 (На село в България)

23:37           Автохтонни напеви, част 3 (На село в България)

00:00           Църква-костница Света Неделя - Батак (Места на вярата)

00:07           Автохтонни напеви, част 4 (На село в България)

00:35           Кралицата на София (Градски маршрути)

01:05           Стара Загора (Български посоки)

Петък - 14.5.2021 г.

05:53           Еменски каньон в Предбалкана (Природен маршрут)

06:00           Душата на средновековния воин, част 1 (Пътуване из България)

06:31           Душата на средновековния воин, част 2 (Пътуване из България)

07:00           Душата на средновековния воин, част 3 (Пътуване из България)

07:19           Храм Света Троица - Алфатар (Места на вярата)

07:25           Душата на средновековния воин, част 4 (Пътуване из България)

07:45           Биологични феномени (Избрано от старите ленти)

08:02           Потопът в Черно море, 1 част (Крайбрежни истории)

08:24           Потопът в Черно море, 2 част (Крайбрежни истории)

08:46           Природен парк Сините камъни и Карандила (Природен маршрут)

09:00           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

09:29           Кралицата на София (Градски маршрути)

09:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 1 част (Култура и история)

10:19           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 2 част (Култура и история)

10:36           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 3 част (Култура и история)

11:05           Копривщица (Български посоки)

11:30           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 4 част (Култура и история)

11:50           Хубаво село имаме, 1 част (Кухня и бит)

12:05           Хубаво село имаме, 2 част (Кухня и бит)

12:34           Таралеж (Избрано от старите ленти)

12:50           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:06           Потопът в Черно море, 1 част (Крайбрежни истории)

13:25           Еменски каньон в Предбалкана (Природен маршрут)

13:34           Потопът в Черно море, 2 част (Крайбрежни истории)

13:59           Автохтонни напеви, част 1 (На село в България)

14:17           Автохтонни напеви, част 2 (На село в България)

14:38           Храм Света Троица - Алфатар (Места на вярата)

14:59           Автохтонни напеви, част 3 (На село в България)

15:30           Автохтонни напеви, част 4 (На село в България)

15:51           Природен парк Сините камъни и Карандила (Природен маршрут)

16:00           Копривщица (Български посоки)

16:30           От нишката до чергата, 1 част (Арт и занаяти)

16:50           Еменски каньон в Предбалкана (Природен маршрут)

17:00           От нишката до чергата, 2 част (Арт и занаяти)

17:21           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:40           Храм Света Троица - Алфатар (Места на вярата)

18:05           Таралеж (Избрано от старите ленти)

18:27           С вкуса на Златна Добруджа, 1 част (Кухня и бит)

18:46           С вкуса на Златна Добруджа, 2 част (Кухня и бит)

19:00           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

19:20           Природен парк Сините камъни и Карандила (Природен маршрут)

19:28           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

19:45           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:00           Потопът в Черно море, 1 част (Крайбрежни истории)

20:20           Потопът в Черно море, 2 част (Крайбрежни истории)

20:36           Всички светии и няколко дявола, 1 част (Познание)

20:53           Всички светии и няколко дявола, 2 част (Познание)

21:05           Риболов на платерина в Керамоти, 1 част (Риболов)

21:30           Риболов на платерина в Керамоти, 2 част (Риболов)

21:46           Биологични феномени (Избрано от старите ленти)

22:03           Биоразнообразието на Беласица, 1 част (Екология)

22:27           Копривщица (Български посоки)

22:35           Биоразнообразието на Беласица, 2 част (Екология)

23:00           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 1 част (Култура и история)

23:17           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 2 част (Култура и история)

23:35           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 3 част (Култура и история)

00:00           Еменски каньон в Предбалкана (Природен маршрут)

00:10           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 4 част (Култура и история)

00:30           Ние, пълзящите! (Избрано от старите ленти)

01:10           Храм Света Троица - Алфатар (Места на вярата)

Събота - 15.5.2021 г.

05:55           Велико Търново (Български посоки)

06:00           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 1 част (Познание)

06:30           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 2 част (Познание)

07:00           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

07:20           Томбул джамия - Шумен (Места на вярата)

07:26           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

07:45           Щастливите камъни, 1 част (Планински маршрути)

08:00           Щастливите камъни, 2 част (Планински маршрути)

08:15           Щастливите камъни, 3 част (Планински маршрути)

08:32           Тетевенска екопътека и водопад Скока (Природен маршрут)

09:00           Щастливите камъни, 4 част (Планински маршрути)

09:27           Щастливите камъни, 5 част (Планински маршрути)

09:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           От нишката до чергата, 1 част (Арт и занаяти)

10:20           От нишката до чергата, 2 част (Арт и занаяти)

10:35           Кралицата на София (Градски маршрути)

11:00           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

11:30           С вкуса на Златна Добруджа, 1 част (Кухня и бит)

11:47           С вкуса на Златна Добруджа, 2 част (Кухня и бит)

12:00           Риболов на платерина в Керамоти, 1 част (Риболов)

12:30           Риболов на платерина в Керамоти, 2 част (Риболов)

12:45           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:01           Душата на средновековния воин, част 1 (Пътуване из България)

13:22           Велико Търново (Български посоки)

13:30           Душата на средновековния воин, част 2 (Пътуване из България)

14:00           Душата на средновековния воин, част 3 (Пътуване из България)

14:16           Душата на средновековния воин, част 4 (Пътуване из България)

14:36           Томбул джамия - Шумен (Места на вярата)

15:00           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 1 част (Познание)

15:30           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 2 част (Познание)

15:53           Тетевенска екопътека и водопад Скока (Природен маршрут)

16:01           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

16:30           Биоразнообразието на Беласица, 1 част (Екология)

16:53           Велико Търново (Български посоки)

17:00           Биоразнообразието на Беласица, 2 част (Екология)

17:24           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:42           Томбул джамия - Шумен (Места на вярата)

18:05           Биологични феномени (Избрано от старите ленти)

18:30           Всички светии и няколко дявола, 1 част (Познание)

18:50           Всички светии и няколко дявола, 2 част (Познание)

19:02           Риболов на платерина в Керамоти, 1 част (Риболов)

19:24           Тетевенска екопътека и водопад Скока (Природен маршрут)

19:30           Риболов на платерина в Керамоти, 2 част (Риболов)

19:48           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:03           Щастливите камъни, 1 част (Планински маршрути)

20:20           Щастливите камъни, 2 част (Планински маршрути)

20:33           Щастливите камъни, 3 част (Планински маршрути)

20:50           Щастливите камъни, 4 част (Планински маршрути)

21:05           Щастливите камъни, 5 част (Планински маршрути)

21:30           От нишката до чергата, 1 част (Арт и занаяти)

21:47           От нишката до чергата, 2 част (Арт и занаяти)

22:03           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 1 част (Познание)

22:23           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

22:30           Джебел - в сърцето на Източните Родопи, 2 част (Познание)

23:00           Живото съкровище на Леново, 1 част (На село в България)

23:23           Живото съкровище на Леново, 2 част (На село в България)

23:40           Живото съкровище на Леново, 3 част (На село в България)

00:03           Велико Търново (Български посоки)

00:10           Живото съкровище на Леново, 4 част (На село в България)

00:35           Биологични феномени (Избрано от старите ленти)

01:05           Томбул джамия - Шумен (Места на вярата)

Неделя - 16.5.2021 г.

05:56           Стара Загора (Български посоки)

06:00           Очи към небето - НАО Рожен, 1 част (Познание)

06:30           Очи към небето - НАО Рожен, 2 част (Познание)

07:00           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

07:23           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

07:30           Живото съкровище на Леново, 1 част (На село в България)

07:48           Живото съкровище на Леново, 2 част (На село в България)

08:05           Живото съкровище на Леново, 3 част (На село в България)

08:24           Живото съкровище на Леново, 4 част (На село в България)

08:43           Фотински водопади в Родопите (Природен маршрут)

09:05           Биоразнообразието на Беласица, 1 част (Екология)

09:35           Биоразнообразието на Беласица, 2 част (Екология)

09:54           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:10           Потопът в Черно море, 1 част (Крайбрежни истории)

10:28           Потопът в Черно море, 2 част (Крайбрежни истории)

10:45           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

11:13           Църква-костница Света Неделя - Батак (Места на вярата)

11:30           Хубаво село имаме, 1 част (Кухня и бит)

11:46           Хубаво село имаме, 2 част (Кухня и бит)

12:01           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

12:29           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

12:43           Телешоп (Телепазарен прозорец)

12:59           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 1 част (Култура и история)

13:22           Стара Загора (Български посоки)

13:29           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 2 част (Култура и история)

13:59           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 3 част (Култура и история)

14:18           Симеон - великият между царете. Владетелска идеология, 4 част (Култура и история)

14:38           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

15:04           Живото съкровище на Леново, 1 част (На село в България)

15:35           Живото съкровище на Леново, 2 част (На село в България)

15:58           Фотински водопади в Родопите (Природен маршрут)

16:10           Църква-костница Света Неделя - Батак (Места на вярата)

16:30           Живото съкровище на Леново, 3 част (На село в България)

16:54           Стара Загора (Български посоки)

17:00           Живото съкровище на Леново, 4 част (На село в България)

17:21           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:40           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

18:05           Щастливите камъни, 1 част (Планински маршрути)

18:28           Щастливите камъни, 2 част (Планински маршрути)

18:50           Щастливите камъни, 3 част (Планински маршрути)

19:05           Щастливите камъни, 4 част (Планински маршрути)

19:27           Фотински водопади в Родопите (Природен маршрут)

19:35           Щастливите камъни, 5 част (Планински маршрути)

19:55           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:10           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

20:29           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

20:45           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

20:59           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

21:12           Ние, пълзящите! (Избрано от старите ленти)

21:35           Автохтонни напеви, част 1 (На село в България)

21:51           Автохтонни напеви, част 2 (На село в България)

22:08           Автохтонни напеви, част 3 (На село в България)

22:28           Църква-костница Света Неделя - Батак (Места на вярата)

22:35           Автохтонни напеви, част 4 (На село в България)

23:05           Таралеж (Избрано от старите ленти)

23:20           Душата на средновековния воин, част 1 (Пътуване из България)

23:37           Душата на средновековния воин, част 2 (Пътуване из България)

23:59           Стара Загора (Български посоки)

00:05           Душата на средновековния воин, част 3 (Пътуване из България)

00:30           Душата на средновековния воин, част 4 (Пътуване из България)

01:10           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)